מעמד פתיחת משרדי "מקרא" החדשים

מעמד חנוכת הבית, מרגש ורב רושם לרגל פתיחת המשרד החדש של משרדי מקרא הוצאה לאור | רבנים אישי ציבור כמו גם רבים מתלמידי ישיבת מיר כיבדו את המעמד בנוכחותם | הגאון רבי אליהו דיסקין שליט"א בעמח"ס "נחל אליהו" בדבריו במעמד: "מקרא הוצאה לאור הוא בית שמגדלים בו תורה"

במעמד עשרות אברכי כולל מישיבת מיר ומחברי ספרים רבים התקיים היום טקס רב רושם של חנוכת הבית לרגל המעבר של משרדי מקרא הוצאה לאור למשכן החדש, בשכונת בית ישראל, בסמוך לישיבת מיר.

את האירוע פתח סגן ראש עיריית ירושלים הרב אברהם בצלאל, לאחר שעיין בספרים שיצאו במקרא, נשא נאום ברכה קצר, בו עמד על המקצועיות הניכרת מהספרים שיצאו, ובירך את ידידו הרב ביינוש קרליבך, יו"ר מקרא, שימשיך להצליח במפעליו הגדולים להגדיל תורה ע"י הוצאת חידושי תורה לרוב עוד ועוד.

ברכה מיוחדת נשא הגאון הגדול רבי בנימין קרליבך שליט"א מראשי ישיבת מיר, אביו של יו"ר מקרא, שהוצאת מקרא תצליח להרבות תורה בישראל ולהמשיך לפעול למען עידוד כתיבת חידו"ת בקרב בני הישיבות.

דברים נרגשים נשא המגיד המפורסם הגאון רבי אליהו דיסקין שליט"א, שבעצמו הוציא את ספרו "נחל אליהו" במקרא, בדבריו עמד על כך שמקרא הוא בית שמגדלין בו תורה כי שם מעודדים ומאדירים את לימוד התורה. ומלבד שנהנה מהתוצאה של הספר ברמה המקצועית נהנה איך שהיה תהליך נוח ללא טירחות מיותרות החל מההקלדה ועד לשלב הסופי של קבלת הספר ביד.

המוני המשתתפים שנחכו באירוע נכחו לראות מקרוב את היקף הפעילות של מקרא הוצאה לאור ועיינו בספרים שעמדו בגלריה ובספריה של מקרא.

השאר תגובה

הרשם לרשימת התפוצה שלנו